+380 (93) 337-49-00 (Viber)

Оn-line трансляція Конференції

Досягнення і перспективи клінічної пародонтології.Наука - практиці

13-14 листопада 2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика та 

ВГО "Асоціація лікарів-пародонтологів України" запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю: 

«Досягнення і перспективи клінічної пародонтології. Наука - Практиці». 

У програмі конференції - доповіді провідних фахівців Європи та України!
Серед них професори Наталія Юдіна (Білорусь), Коркуд Демірель (Туреччина), Васлав Краєвський (Польща), Яцек Пуц (Польща), Янів Маєр (Ізраїль), Космас Толідіс (Греція), Катерина Латипова (США)!!!

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році, узгодженого НАМН України та затвердженого МОЗ України.

Крім цього, приємна новина!

Серед заходів конференції буде проведена нова форма інформальної освіти - майстер-класи, як заходи (24, 25 квітня) безперервного професійного розвитку.
Лікар отримає: міжнародний сертифікат про участь у конференції - 10 балів, сертифікат про участь у майстер-класі - 10 балів (при додатковій оплаті), що дає в сумі 20 балів безперервного професійного розвитку згідно до бальної шкали, що затверджена МОЗ України (наказ № 446 від 22.02.2019).

РОЗКЛАД online-трансляції:

13 листопада 2020

"СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ФАКТОРІВ РИЗИКУ,  МАЛОІНВАЗИВНОГО ТА ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - OPTIMAL CLINICAL PRACTICS"

Модератори: 

д. мед. н., проф. Галина Білоклицька,
д. мед. н., проф. Тетяна Петрушанко

8:00 - 9:00

Реєстрація учасників. 

9:00 - 9:15

Урочисте відкриття

9:15 - 9:55

НАТАЛІЯ ЮДІНА, д. мед.н., проф. (Білорусь)

«Мікробіом і генетика, взаємозв’язок із захворюваннями пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

9:55 - 10:35

НАТАЛІЯ САВИЧУК, д. мед.н., проф. (Україна)

«Роль мікробіома порожнини рота в формуванні та прогресуванні інфекційно-запальних захворювань слизової оболонки (демонстрація клінічних випадків)»

10:35 -11:15

ВАСЛАВ КРАЄВСЬКИЙ, д. мед.н. (Польща)

«Протокол гігієни порожнини рота для пародонтологічних пацієнтів (демонстрація клінічних випадків)

11:15 - 11:45

Перерва, кава-пауза

11:45 - 12:05

ЯЦЕК ПУЦ, д. мед.н. (Польща)

«Геропротетика в стоматології (демонстрація клінічних випадків)»

12:05 - 12:45

KОРКУД ДЕМІРЕЛЬ, д. мед.н., проф. (Туреччина)

«Нехірургічне лікування захворювань пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

12:45 - 13:25

ЯНІВ МАЄР, доктор (Ізраїль)

«Збереження розмірів альвеолярного гребня. Як далеко ми можемо зайти? (демонстрація клінічних випадків)»

13:25 - 14:05

КОСМАС ТОЛІДІС, д. мед.н., проф. (Греція)

«Малоінвазивна стоматологія - історія успіху (демонстрація клінічних випадків)»

14:05 - 14:25

КАТЕРИНА ЛАТИПОВА, доктор (США)

«Вітамін Д - сучасний підхід до лікування запальних захворювань ясен»

14:25 - 15:25

Обід

МАЙСТЕР-КЛАС:

«РЕГЕНЕРАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ»

Модератор ОЛЕНА ДОРОШЕНКО, д. мед.н., проф. (Україна)

15:25 - 16:05

ВОЛОДИМИР ЦЕПКОЛЕНКО, д. мед.н., проф. (Україна)

«Замісна клітинна терапія  Antiage в стоматології»

16:05 - 16:45

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА, д. мед.н., проф. (Україна)

ОКСАНА КОПЧАК, д. мед.н., доц. (Україна)

«Регенеративні технології в практиці лікаря-пародонтолога»

16:45 - 17:00

Обговорення доповідей, питання.

17:00 - 18:00

Святковий келих шампанського з нагоди зустрічі лікарів-пародонтологів!!!

14 листопада 2020

"EVIDENCE BASED. Впровадження СУЧАСНОЇ  ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - EFP, 2018"

Модератори: 

д. мед. н., проф. Юлія Чумакова,
   к. мед. н., доц. Лариса Дерейко

9:00 - 9:40

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА, д. мед.н., проф. (Україна)

«Європейська класифікація захворювань тканин пародонта»

9:40 - 10:20

ЛАРИСА ХОМЕНКО, д. мед.н., проф., (Україна)

НАТАЛІЯ БІДЕНКО, д. мед.н., проф. (Україна)

ОЛЕНА ОСТАПКО, д. мед.н., проф. (Україна)

ІННА ГОЛУБЄВА, к. мед.н., доц., (Україна)

«Проблеми дитячої пародонтології та шляхи їх вирішення»

10:20 -11:00

ЮЛІЯ ЧУМАКОВА, д. мед.н., проф. (Україна)

«Cучасна класифікація, методи діагностики та лікування захворювань периімплантних тканин»

11:00 - 11:40

КОРКУД ДЕМІРЕЛЬ, д. мед.н., проф. (Туреччина)

«Що нова класифікація захворювань пародонта принесе практиці»

11:40 - 12:10

Перерва, кава-пауза

МАЙСТЕР-КЛАС: 

«ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ПРОТОКОЛІВ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА: КЛІНІЧНО-ОРІЄНТОВАНІ КЕЙСИ»

Модератор ОКСАНА КОПЧАК, д. мед.н., доц. (Україна)

12:10 - 12:50

ТЕТЯНА ПЕТРУШАНКО, д. мед.н., проф. (Україна)

«Прогнозування виникнення та розвитку запалення у тканинах пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

12:50 - 13:30

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА, д. мед.н., проф., (Україна)

КОСТЯНТИН ГОРГОЛЬ (Україна)

«Прогностична значимість поліморфних варіантів генів ACE, eNOS і TNF-alfa та їх комбінацій в розвитку захворювань пародонта і шляхи їх превенції (демонстрація клінічних випадків)»

13:30 - 14.30

Обід

14:30 - 15:10

д. мед.н., проф. ЛЮДМИЛА ЯКОВЕНКО, ТЕТЯНА КОВТУН, МАРІЯ КУЛИНИЧ (Україна)

«Стан тканин пародонта у дітей з хірургічними стоматологічними захворюваннями (демонстрація клінічних випадків)»

15:10 - 15:50

АНДРІЙ КОПЧАК, д. мед.н., проф. (Україна)

«Тромбоцитарні концентрати (PRP/PRF) в хірургічній стоматології: від емпіричного підходу до протоколів, створених на засадах доказової медицини (демонстрація клінічних випадків)»

15:50 - 16:30

ЛАРИСА ДЕРЕЙКО, к. мед.н., доц. (Україна)

ОЛЬГА ПЕТРИШИН, к. мед.н., доц. (Україна)

«Клінічний підхід до лікування хворих зі скомпрометованим пародонтом різного ступеня важкості (демонстрація клінічних випадків)»

16:30 - 17:10

ОЛЕНА ДОРОШЕНКО, д. мед.н., проф., (Україна)

ПАВЛО ЛЕОНЕНКО, д. мед.н., доц., (Україна)

ЮЛІЯ КОКОЄВА (Україна)

«Особливості видалення зубів, дентальної імплантації та фармакологічного супроводу у пацієнтів з генералізованим пародонтитом (демонстрація клінічних випадків)»

17:10 - 17:30

ЮРІЙ КЛІТИНСЬКИЙ, к. мед.н., доц. (Україна)

НАДІЯ СЕРГЕЄВА (Україна)

ОЛЕКСІЙ ДОБРИВЕЧІР (Україна)

«Контроль, планування і керування оклюзією зубних рядів за протоколами цифрової стоматології - нова реальність в комплексному лікуванні захворювань пародонта»

17:30 - 17:50

ІРИНА НОВИЦЬКА, д. мед.н., (Україна)

ГАННА НІКОЛАЄВА, д. мед.н., (Україна)

ДАР’Я КОСЕНКО, к. мед.н. (Україна)

«Поширеність патології тканин пародонта у хворих на тлі коморбідних станів (демонстрація клінічних випадків)»

17:50 - 18:00

Обговорення доповідей, питання.

24 квітня 2020

"СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ФАКТОРІВ РИЗИКУ,  МАЛОІНВАЗИВНОГО ТА ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - OPTIMAL CLINICAL PRACTICS"

Модератори:

Галина Білоклицька

  Тетяна Петрушанко

13 листопада 2020

"СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ФАКТОРІВ РИЗИКУ,  МАЛОІНВАЗИВНОГО ТА ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - OPTIMAL CLINICAL PRACTICS"

Модератори:ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА,ТЕТЯНА ПЕТРУШАНКО(Україна)

«Мікробіом і генетика, взаємозв’язок із захворюваннями пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

13 листопада

ЧАС

9:15 -  9:55

НАТАЛІЯ ЮДІНА(Білорусь)

«Роль мікробіома порожнини рота в формуванні та прогресуванні інфекційно-запальних захворювань слизової оболонки (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

13 листопада

ЧАС

9:55 - 10:35

НАТАЛІЯ САВИЧУК(Україна)

«Протокол гігієни порожнини рота для пародонтологічних пацієнтів (демонстрація клінічних випадків)»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

10:35 - 11:15

ВАСЛАВ КРАЄВСЬКИЙ(Польща)

«Геропротетика в стоматології (демонстрація клінічних випадків)»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

11:45 - 12:05

ЯЦЕК ПУЦ(Польща)

«Нехірургічне лікування захворювань пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

12:05 - 12:45

КОРКУД ДЕМІРЕЛЬ(Туреччина)

«Збереження розмірів альвеолярного гребня. Як далеко ми можемо зайти? (демонстрація клінічних випадків)»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

12:45 - 13:25

ЯНІВ МАЄР (Ізраїль)

«Малоінвазивна стоматологія - історія успіху (демонстрація клінічних випадків)»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

13:25 - 14:05

КОСМАС ТОЛІДІС(Греція)

«Вітамін Д - сучасний підхід до лікування запальних захворювань ясен»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

13 листопада

ЧАС

14:05 - 14:25

КАТЕРИНА ЛАТИПОВА(США)

МАЙСТЕР-КЛАС «РЕГЕНЕРАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ» 

Модератор ОЛЕНА ДОРОШЕНКО(Україна)

«Замісна клітинна терапія Antiage в стоматології»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

13 листопада

ЧАС

15:25 - 16:05

ВОЛОДИМИР ЦЕПКОЛЕНКО(Україна)

«Регенеративні технології в практиці лікаря-пародонтолога»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

13 листопада

ЧАС

16:05 - 16:45

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА(Україна)

ОКСАНА КОПЧАК(Україна)

25 квітня 2020

"EVIDENCE BASED. Впровадження СУЧАСНОЇ  ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - EFP, 2018"

Модератори:  

ЮЛІЯ ЧУМАКОВА

 ЛАРИСА ДЕРЕЙКО

14 листопада 2020

"EVIDENCE BASED. Впровадження СУЧАСНОЇ  ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА - EFP, 2018"

Модератори: ЮЛІЯ ЧУМАКОВА,ЛАРИСА ДЕРЕЙКО(Україна)

«Європейська класифікація захворювань тканин пародонта»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

9:00 - 9:40

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА(Україна)

«Проблеми дитячої пародонтології та шляхи їх вирішення»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

9:40 - 10:20

ЛАРИСА ХОМЕНКО(Україна)

НАТАЛІЯ БІДЕНКО(Україна)

ОЛЕНА ОСТАПКО(Україна)

ІННА ГОЛУБЄВА(Україна)

«Cучасна класифікація, методи діагностики та лікування захворювань периімплантних тканин»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

10:20 - 11:00

ЮЛІЯ ЧУМАКОВА(Україна)

«Що нова класифікація захворювань пародонта принесе практиці»

*Синхронний переклад на російську мову

ДАТА

14 листопада

ЧАС

11:00 - 11:40

КОРКУД ДЕМІРЕЛЬ(Туреччина)

МАЙСТЕР-КЛАС «ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ПРОТОКОЛІВ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА: КЛІНІЧНО-ОРІЄНТОВАНІ КЕЙСИ»

Модератор ОКСАНА КОПЧАК(Україна)

«Прогнозування виникнення та розвитку запалення у тканинах пародонта (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

12:10 - 12:50

ТЕТЯНА ПЕТРУШАНКО(Україна)

«Прогностична значимість поліморфних варіантів генів ACE, eNOS і TNF-alfa та їх комбінацій в розвитку захворювань пародонта і шляхи їх превенції (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

12:50 - 13:30

ГАЛИНА БІЛОКЛИЦЬКА(Україна)

КОСТЯНТИН ГОРГОЛЬ (Україна)

«Стан тканин пародонта у дітей з хірургічними стоматологічними захворюваннями (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

14:30 - 15:10

ЛЮДМИЛА ЯКОВЕНКО(Україна)

ТЕТЯНА КОВТУН(Україна)

МАРІЯ КУЛИНИЧ(Україна)

«Тромбоцитарні концентрати (PRP/PRF) в хірургічній стоматології: від емпіричного підходу до протоколів, створених на засадах доказової медицини (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

15:10 - 15:50

АНДРІЙ КОПЧАК(Україна)

«Клінічний підхід до лікування хворих зі скомпрометованим пародонтом різного ступеня важкості (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь українською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

15:50 - 16:30

ЛАРИСА ДЕРЕЙКО(Україна)

ОЛЬГА ПЕТРИШИН(Україна)

«Особливості видалення зубів, дентальної імплантації та фармакологічного супроводу у пацієнтів з генералізованим пародонтитом (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

16:30 - 17:10

ОЛЕНА ДОРОШЕНКО(Україна)

ПАВЛО ЛЕОНЕНКО(Україна)

ЮЛІЯ КОКОЄВА (Україна)

«Контроль, планування і керування оклюзією зубних рядів за протоколами цифрової стоматології - нова реальність в комплексному лікуванні захворювань пародонта»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

17:10 - 17:30

ЮРІЙ КЛІТИНСЬКИЙ(Україна)

НАДІЯ СЕРГЕЄВА(Україна)

ОЛЕКСІЙ ДОБРИВЕЧІР(Україна)

«Поширеність патології тканин пародонта у хворих на тлі коморбідних станів (демонстрація клінічних випадків)»

*Доповідь російською мовою

ДАТА

14 листопада

ЧАС

17:30 - 17:50

ІРИНА НОВИЦЬКА(Україна)

ГАННА НІКОЛАЄВА (Україна)

ДАР’Я КОСЕНКО (Україна)

ЯК МИ ДIЄМО:

Проста процедура реєстрації на Онлайн-трансляцію Конференції крок за кроком

01

реЄстрацIЯ

Ви заповнюєте форму реєстрації. Прослідкуйте, будь ласка, щоб e-mail був вказаний вірно!!!

02

ДАНI та IНФОРМАЦIЯ

Напередодні проведення Конференції, ми висилаємо вам на електронну почту всі необхідні дані, контакти, посилання.

03

зустрIч

Ми зустрічаємося з вами на Конференції онлайн.                                        

ОПЛАТІТЬ ПАКЕТ ПРЕМІУМ І ОТРИМАЙТЕ 

ДОСТУП ДО ЗАПИСУ НА 1 МІСЯЦЬ:

{dnn} :
{dl}
{hnn} :
{hl}
{mnn} :
{ml}
{snn} :
{sl}

ОНЛАЙН

1000 грн

Онлайн-трансляція HD якість

Відповіді на питання

ОНЛАЙН ПРЕМІУМ

1200 грн

Онлайн-трансляція 2-х днів Конференції HD якість

Доступ до  запису на 1 місяць

Відповіді на питання

Сертифікат учасника (10 балів)

ОСОБИСТА УЧАСТЬ

у Конференції та 

Майстер-класах  

13-14/11/2020

Щоб дізнатись подробиці участі, вартість та спеціальні умови для членів АЛПУ, натисніть кнопку нижче і скачайте анкету для реєстрації!

ОСОБИСТА УЧАСТЬ

у  Симуляційних 

тренінгах 

23/04/2020

Щоб дізнатись подробиці участі, вартість, натисніть кнопку нижче і скачайте файл!

НАШІ КОНТАКТи:

ТЕЛЕФОН

+380 (93) 337-49-00 (viber) 

+380 (44) 337-49-00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

м. Київ, вул. Госпітальна, 4 

Готель «РУСЬ» (метро Палац Спорту)


САЙТ и E-MAIL

amelitacademy.com

amelitacademy@gmail.com

+380 (44) 337-49-00

+380 (93) 337-49-00 (Viber)

amelitacademy@gmail.com

Поделитесь информацией о событии: